Júlová registračná ponuka

Využi výnimočnú Júlovú registračnú akciu a získaj až 5O€ navyše!

Ako sa kvalifikovať? Úplne jednoducho! Vyber si svoj vysnívaný štartovací balíček do 31.7.

Nech si vyberieš ktorýkoľvek, získaš k nemu navyše 50 bodov čo je ako 50€, za ktoré si môžeš ďalší mesiac dopriať ďalšie ľubovoľné DoTerra produkty!

TerraShield- Repelentná zmes je efektívna ochranná zmes do prírody. Táto zmes v sebe kombinuje éterické oleje, ktoré dokázali efektívne odpudiť bodavý hmyz. Tento prírodný repelent neobsahuje žiadne syntetické a toxické chemikálie. Zmes môžeme rozptyľovať pomocou difuzéra v domácnosti, napríklad do blízkosti vetracích otvorov, okien alebo do iných otvorov, cez ktoré by sa nepríjemný hmyz mohol dostať do miestnosti. TerraShield je efektívna a pritom bezpečná receptúra, ktorú môže používať ktorýkoľvek člen rodiny v exteriéri aj doma. Originálna zmes esenciálnych olejov starostlivo vyvážených na čistej báze z frakcionovaného kokosového oleja. Aj malé množstvo silne koncentrovanej zmesi TerraShield poskytne silnú ochranu počas pobytu vonku.

Zloženie: frakciovaný kokosový olej, kvety ylang-ylang, semienka tamanu, drevo ruže nutkanskej, cédrové drevo, bylina kocúrnika, list citrónového eukalyptu, plod vavrína, plný vanilkový lusk, drevo tuje

Clary Sage (Šalvia Lúčna)- Tento výnimočný esenciálny olej získavame destiláciou vňate a kvetov vodnou parou. V stredoveku bola šalvia známa aj pre svoju schopnosť liečiť očné problémy. V tom istom čase sa tiež hojne používala na ženské ťažkosti, problémy s obličkami, trávením, kožou, zápaly či bolesti hrdla. Esenciálny olej šalvie muškátovej môže napomôcť pri problémoch s cirkuláciou, uhryznutí hmyzom ale aj pri suchej pokožke či depresii. Ovplyvňuje hormonálny systém.

DoTERRA Roam difuzér

 • Bez kábla a s možnosťou napájania batériou (súčasťou je nabíjacia stanica batérií)
 • S možnosťou nepretržitej a prerušovanej (5 minút zapnutý, 5 minút vypnutý) prevádzky
 • Pri napájaní adaptérom si môžete vychutnať až 5 hodín nepretržitej alebo 10 hodín prerušovanej prevádzky
 • Pri napájaní batériou si môžete vychutnať až 4 hodiny nepretržitej alebo 8 hodín prerušovanej prevádzky
 • Navrhnutý zodpovedne s ekologickou recyklovanou živicou
 • S možnosťou upokojujúceho bieleho, teplého a azúrového svetla
 • Zahalí miestnosť do 25 m2 jemnou hmlou a má kapacitu na vodu s objemom 100 ml
 • Automatický bezpečnostný vypínač
Difuzér Lumo a dōTERRA Serenity (difuzér LUMO + serenity olej 15 ml)

Difuzér Lumo™ je špeciálne navrhnutý ultrazvukový difuzér inšpirovaný prírodou, ktorý zmení každú miestnosť na povznášajúce prostredie. Lumo má nastaviteľný výstup a obsahuje sedem farebných svetelných možností, ktoré dopĺňajú jeho základňu z javorového dreva. Má nastaviteľnú 2 a 5-hodinovú nepretržitú alebo 10-hodinovú prerušovanú prevádzku. Využite difuzér Lumo na rozptýlenie uvoľňujúcich účinkov ukľudňujúcej zmesi dōTERRA Serenity™ pred spaním a doprajte vašim blízkym upokojenie. Presne to, čo každý v čase sviatkov potrebuje.

Obsahuje difuzér Lumo™ a ukľudňujúcu zmes dōTERRA Serenity™ (15 ml) 

Zmes olejov Serenity (upokojujúca zmes)

Úzkosť, vysoký krvný tlak, navodzuje pokojný spánok, autizmus, stres, znižuje napätie, bolesti hlavy, nervový systém, imunitný systém, emocionálna rovnováha, ADD/ADHD, čistí patogény, dezinfikuje

Stres je významným prispievateľom k chorobám. Dokonca, odhadom asi 90% všetkých návštev lekárov sa nejakým spôsobom vzťahuje k stresu. Serenity je zmes zostavená z jednotlivých olejov, ktoré majú známe upokojujúce vlastnosti, ktoré vytvárajú pocit pohody a relaxácie. Levanduľa, sladká majoránka, rímsky harmanček, ylang ylang, santálové drevo a vanilka vytvárajú jemnú vôňu ideálnu na aromatické rozptýlenie, alebo masážnu aplikáciu. Pri aplikácii na spodok chodidiel večer, dōTERRA® Serenity je skvelý spôsob ako podporiť zdravý spánok. Keď sa pridá do teplého kúpeľa Serenity vytvára dokonalý únik svojou kľudnou, obnovujúcou vôňou.

Zloženie:

 • Sladká majoránka – pomáha uvolniť a upokojiť telo aj myseľ a nastoliť stav kľudu a mieru.
 • Rímsky harmanček – má  upokojujúce   a relaxačné účinky. Môže pomôcť zmierniť svalové napätie, upokojuje podráždené nervy a emócie.
 • Ylang ylang – má relaxačné a  upokojujúce účinky. Prináša pocit sebalásky, dôvery, radosti a mieru.
 • Santalové drevo – je  upokojujúce  a má sedatívne účinky. Pomáha vyrovnať a zladiť emócie a môže pomôcť upokojuje nervové napätie.
 • Vanilkový extrakt – je upokojujúci a môže pomôcť zmierniť napätie.

Ak máte otázky, alebo ak sa chcete pridať sa do nášho tímu, neváhajte sa na nás obrátiť cez kontaktný formulár, alebo cez email info@thewaveofterra.sk

close

Prihlás sa na odber noviniek a získavaj pravidelne hodnotné informácie zo sveta olejov.👌🏻

Neposielame žiadny spam! Iba užitočné informácie.