fbpx

Nie, všetky oleje naozaj nie sú rovnaké. V tomto článku Vám vysvetlím, v čom je Doterra diametrálne odlišná od iných značiek.

Čo na na Doterre úplne milujeme? Že je voči širokej verejnosti totálne transparentná! Čo to znamená? Na každej jednej fľaštičke máte zo spodu ID číslo, na základe ktorého si na stránke www.sourcetoyou.com, viete vyhľadať podrobný rozbor z kontroly kvality a tiež si môžete pozrieť ďalšie informácie o konkrétnych farmároch a destiléroch, ktorí sú pri vzniku olejov. Úžasné nie?

VEDELI STE, ŽE…?


Svetový trh s esenciálnymi olejmi nie je nijak nekontrolovaný a často sa stáva obeťou priekupníkov, ktorí oleje pančujú?

Práve preto DoTerra svoje oleje testuje treťou stranou, aby zabezpečila totálnu čistotu a bezpečnosť olejov.

Každá šarža je kontrolovaná až 54 krát!


Oleje sú testované na to, či v nich nie sú pesticídy, herbicídy a iné chemikálie, či nie sú s niečím zriedené a či je koncentrácia taká, aká má byť-teda či je to naozaj 100%-ný esenciálny olej.

Ako prebieha testovanie sa dozviete v tomto článku.

Čo ste možno nevedeli je, že akýkoľvek esenciálny olejv obchodoch sa podľa legislatívy môže označovať ako 100%-ný už v prípade, že obsahuje aspoň 5% esenciálneho oleja! Šialené nie? Väščina dostupných olejov na trhu v skutočnosti NIE JE prírodných.

DoTerra je proste úplne iný level. Svoje svetové prvenstvo si udržiava práve vďaka svojej lojálnosti, transparetnosti a vďaka skutočne čistým, kvalitným a tým pádom aj bezbečným a účinným prírodným riešeniam.

Keď sa budete nabudúce rozhodovať, po akej značke siahnuť, najskôr poriadne zvážte, či máte istotu, čo sa v danej fľaštičke nachádza. Neulakomte sa na nižšiu cenu, stavte radšej na kvalitu, pretože od nekvalitného oleja nemôžeme očakávať také účinky, ako majú DoTerra esenciálne oleje.

Najlepšie urobíte, ak sa presvedčíte sami. Ovoňajte a vyskúšajte inú značku a porovnajte s DoTerrou. Neporovnateľné!