fbpx

Na jar v roku 2008, sa stretla skupina profesionálov v oblasti zdravia a manažmentu, z ktorých všetci mali hlboké osobné skúsenosti s pozitívnymi účinkami esenciálnych olejov na zlepšenie zdravia a života. Ich spoločnou víziou bolo priniesť svetu nový, vysoký štandard esenciálnych olejov terapeutickej triedy.

️Chceli niečo iné, čo by zapôsobilo na všetkých ľudí, od tých, čo nevedeli o esenciálnych olejoch nič, až po tých, ktorí boli v oblasti esenciálnych olejov považovaní za expertov.

️Dali si niekoľko určujúcich otázok:

,,Čo keby sme mohli poskytnúť svetu novú a mocnú zdravotnú alternatívu?”

,,Čo keby sme mohli nájsť zdroje, riadne otestovať a vyrobiť esenciálne oleje najvyššej kvality, silnejšie, čistejšie a účinnejšie než akékoľvek iné oleje dostupné na súčasnom trhu?”

,,Čo ak by sme sa tým najprofesionálnejším spôsobom mohli stať partnermi veľkých nemocníc, doktorov, vedcov a uznávaných vodcov, aby sme mohli poskytnúť nevyvrátiteľnú autentifikáciu esenciálnych olejov?”

Podarilo sa a S týmto presvedčením,, založili spoločnosť a nazvali ju dōTERRA, čo odvodené z latinčiny znamená „Dar Zeme.“

Prvá ponuka dōTERRy, ktorá pozostávala z 25tich olejov a 10 zmesí, bola uvedená na trhl 25. Apríla  2008, na čo experti v oblasti esenciálnych olejov a nadšencov zareagovali veľmi pozitívne a okamžite, po prvej skúsenosti rozoznali výnimočnú kvalitu esenciálnych olejov terapeutickej triedy od dōTERRy

Ako  spoločnosť ďalej vyvíjala nové esenciálne oleje a zmesi olejov, ďalšie ponuky produktov  dōTERRy už zahŕňali aj výživové doplnky,  kúpeľné produkty a produkty pre zdravý život založené na technológiách esenciálnych olejov a komplexnej welness filozofii výživy, cvičenia, odpočinku a zvládania stresu, redukcie toxického nákladu a informovanej starostlivosti o zdravie

Toto všetko v úplne čistej kvalite bez chémie, pesticídov, prímesí a v neskutočnej silnej koncentrácii. Všetky oleje prechádzajú prísnymi testami ,,CPTG”, vďaka ktorým máme istotu, že to čo inhalujeme a čím sa potierame je úplne čisté a bezpečné.

Už stačí len na vlastnom tele okúsiť úžasné terapeutické účinky týchto voňavých zázrakov!