Online biznis

Ako začala naša cesta v online podnikaní s Doterrou?

Ja a Daniel sme boli odjakživa podnikavci. Chceli sme od života niečo viac. Ani jeden z nás si nevedel predstaviť stráviť život v zamestnaní a pracovať celý týždeň 8 hodín denne v práci, ktorá by nás zrejme ani nebavila. A hlavne sme si nedokázali predstaviť, že by sme nemohli využívať svoj potenciál a tvorivosť naplno.
Obaja sme vedeli, že chceme byť slobodní, čo sa týka času aj financií a preto nám bolo jasné, že musíme podnikať.

Naša cesta začala ,,klasickým”, podnikaním, nie podnikaním v sieťovom marketingu. Boli sme spokojní a vyhovovalo nám to takto, pretože sme mohli pracovať spolu, avšak stále sme vnímali pár nevýhod. Bolo to hlavne veľa času, ktorý sme museli investovať neustále, každý deň a v podstate sme sa nikam neposúvali. Stále sme vymienali svoj čas za peniaze. Aj keď za lepšie peniaze ako v bežnom zamestnaní, ale stále to nebola taká sloboda, po ktorej sme túžili. 

Zaujímavé na tom bolo, že o sieťovom marketingu sme vedeli. Poznali sme tento spôsob podnikania a neustále sme tvrdili, že to nie je pre nás. Ach, ako sme sa len mýlili ! 

Doterru sme používali už pár rokov a boli sme neskutočne spokojní ako s esencialnymi olejmi, tak aj s ostatnými produktami. Milovali sme ju a používali sme ju doslova na všetko ! Vďaka nej sme vyradili chémiu zo života a boli sme celkovo zdravší a cítili sme sa skvele!

Keď prišla od mojej kamarátky ponuka začať podnikať s Doterrou, tvrdili sme, že na to nemáme čas. A veru sa zdalo, že nemáme, pretože nám ho neustálle kradlo naše vtedajšie podnikanie. Avšak neustále mi to šrotilo v hlave. Myšlienka začať podnikať s Doterrou ma neopúšťala a ja som nerozumela prečo…

Našťastie som tip človeka, ktorý dáva na svoje pocity a tým, že ma to veľmi lákalo, som si povedala, že idem do toho ! Vedela som, že ak sa pre to skutočne rozhodnem, musím to brať seriózne a dať do toho 100% aby som dosiahla svoju vysnenú métu. Ísť na polovičný plyn, alebo to brať ako skúšanie, či hobby neprichádzalo do úvahy. 

A tak som začala. 

Daniel si veľmi racionálne zhodnotil všetky ,,pre a proti”, týkajúce sa nášho vtedajšieho podnikania a podnikania s Doterrou. A výsledok? Ihneď sa ku mne pridal ! Sieťový marketing u nás zvíťazil na plnej čiare. Hlavnými dôvodmi boli takmer žiadne investície do podnikania, žiadne náklady na tovar, na prenájom priestorov, náklady na zamestnancov, to, že môžme pracovať odkiaľkoľvek na svete (pokiaľ tam je internet )  a hlavne možnosť pasívneho príjmu, čo znamená, že za raz dobre odvedenú prácu máme zaplatené niekoľko krát, vďaka čomu si vieme vybudovať nádhernú nie len finančnú, ale hlavne časovú slobodu. Vždy bola pre nás priorita rodina a to, aby sme spolu trávili čo najviac času. Vďaka Doterre sme si túto túžbu splnili.

Bol to správny krok...

S Doterrou si reálne plníme svoje sny a práve preto sme neskutočne vďační, že sme sa dostali k tejto podnikateľskej príležitosti! Naša komunita ľudí sa neustále rozrastá. Či už sú to ľudia, ktorí objavili čaro a silu esenciálnych olejov a používajú ich na dennej báze, alebo sú to ľudia, ktorí sa rozhodli s Doterrou aj pracovať tak, tak ako my. 

Čo nás na tejto práci najviac baví? To, že môžeme byť sami sebou, že pracujeme s ľudmi, že tvoríme úžasnú komunitu podobne nastavených ľudí, ktorým odovzdávame naše vedomosti a skúsenosti týkajúce sa ako olejov, tak aj podnikania. 

A viete čo je na tejto práci najkrajšie? Že sa neustále posúvame ako ľudia.

Sieťový marketing je naozaj výnimočná forma podnikania, vďaka ktorej sa človek neskutočne posúva a osobnostne rastie. 

A z čoho sa vlastne v Doterre zarába?

Príjem plynie z viacerých bonusov. Z provízie z priameho predaja, zisk z obratu vlastnej siete (firmy) a ďalšie manažérske bonusy po dosiahnutí určitého stupňa kariéry. Síce človek zarába aj predajom produktov, ale veľkým pozitívom je, že nemusíme byť tými klasickými ,,podomovými predajcami” a už vôbec nemusíme ,,otravovať” ľudí, čo je bohužiaľ ešte aj v dnešnej dobe zastaralá predstava mnohých ľudí o sieťovom marketingu. Je 21. storočie a toto podnikanie sa totálne zmenilo!

V našom tíme ťa naučíme ako docieliť to, aby si sa stala magnetom pre svojich ideálnych zákazníkov. Inak povedané, aby ťa zákazníci vyhľadávali z veľkej časti sami. Ponúkame ti kompletné zaškolenie, vstupné biznis vzdelávanie s konkrétnymi krokmi, ktoré fungujú, taktiež vstup do nášho súkromného podporného tímu a tiež prístup k spoločným tímovým webinárom.

Odovzdáme ti naše hodnotné know-how ako podnikať s Doterrou online a získaš našu nepretržitú podporu 24/7.

V čom zmenila Doterra život nám? Sme zdravší, šťastnejší, krajší : D, bohatší a slobodnejší. Môže zmeniť život aj tebe, ak cítiš, že toto je tvoja cesta! Na záver len napíšem vlastnosti , ktoré sú veľmi vhodné do tohto podnikania. 

Úspesná bude žena, ktorá:

 • Miluje prírodné riešenia 
 • Miluje tímovú prácu
 • Má silnú vnútornú motiváciu 
 • je Pozitívna 
 • Má drajv
 • je Podnikavá
 • je Komunikatívna 
 • Túži vzdelávať seba a iných ľudí 
 • Nehľadá skratky a je pripravená ísť naplno každý deň 3-5 rokov
 • Rada sa učí za pochodu 
 • Chce výrazne zmeniť svoj život po zdravotnej a finančnej stránke 
 • Zbožňuje sebarozvoj 
 • je Superkreatívna
 • Miluje sociálne siete
 • je Vizionárka, ktorá sníva vo veľkom 

Ak si sa v mnohých bodoch našla a na ostaných máš chuť zapracovať, neviem na čo ešte čakáš! Hybaj zmeniť svoj život tak krásnym spôsobom, akým si zatiaľ ešte ani nevieš predstaviť : )

Tešíme sa na teba ! Vanes a Daniel 

Ako začať?

Vyber si balík na začiatok, vďaka ktorému si oleje a produkty vyskúšaš na vlastnej koži a pochopíš ich silu a hodnotu. Hneď ako sa do týchto produktov zamiluješ, kontaktuj nás, pretože tvoj biznis môže začať a my ti radi poskytneme kompletné biznis vzdelávanie!

Prezrieť balíčky

Pre viac inšpirácie z nášho života a podnikania sledujte naše sociálne siete

close

Prihlás sa na odber noviniek a získavaj pravidelne hodnotné informácie zo sveta olejov.👌🏻

Neposielame žiadny spam! Iba užitočné informácie.