fbpx

Ak sa aj ty túžiš pridať do našej voňavej rodiny, v marci je dokonalá, priam až neodolateľná príležitosť!

 Prečo ? K balíku rodinná lekárnička získaš navyše TOTO! Čítaj pozorne…

-Až 3 oleje v hodnote až 98€ ! Zmes Adaptiv, Cédrové drevo a Copaiba

-až 25 kreditných bodov, čo je ako 25€

– ktoré môžeš využiť na svoj ďalší nákup 

-V prípade, že budeš mať chuť urobiť si ešte jednu 100 bodovú objednávku v apríli, automaticky ti stúpne percento bodov, ktoré sa ti vracajú z objednávok až na 20% (v prípade záujmu vysvetlím bližšie)

-Hodnotný uvítací balíček od nášho tímu

-Prístup do našej komunity podobne nastavených ľudí a vstup do uzavretej FB skupiny s množstvom materiálov o olejoch, prístup k webinárom a našu podporu

-Žiadne záväzky a zľavu až 25% na všetky produkty 

Obsiahnuté oleje (15ml)

Mäta pieporná 

Citrón 

Levanduľa

Oregano

Čajovník 

Kadidlo 

Ochranná zmes OnGuard

Zmes na trávenie ZenGest

Zmes na úľavu DeepBlue

Zmes na dýchanie Air

Dobrý deal, nie ? Prečítaj si viac o jednotlivých olejoch:


1.Cédrové drevo:


cédrové drevo, sa získava z borievky virgínskej, ktorá je známa svojou bohatou, teplou a drevnatou vôňou. V aromaterapii veľmi obľúbený na navodenie pocitu relaxácie.

Má pozitívne účinky na zdravie a tie sa datujú až do biblického obdobia. Vyskytuje sa v chladnom podnebnom pásme a darí sa mu vo vysokých nadmorských výškach. Dorastá až do 30 metrovej výšky. Cédrové drevo má uzemňujúcu arómu a prináša pocity zdravia a vitality. Pri nanášaní na pokožku má rozjasňujúce účinky. Tiež sa často používa pri masážach na relaxáciu tela i mysle.
Môže ovplyvniť nervový a respiračný systém.

Táto odroda borievky, známa tiež ako červené alebo virgínske cédrové drevo, bola v histórii používaná pre svoje silné antiseptické, diuretické, upokojujúce či repelentné vlastnosti.

V aromaterapii sa využíva na navodenie pocitu relaxácie, no môžeme ho použiť aj ako odpudzovač hmyzu.

Tento olej môžeme miešať s olejmi ako bergamot, šalvia muškátová, cyprus, eukalyptus, kvetinové oleje, borievka, živicové oleje, či rozmarín.

Cédrové drevo pomáha ľuďom zažiť silu a hodnotu ľudskej spolupatričnosti. Jedinci, ktorí potrebujú cédrové drevo, majú problémy vytvárať citové väzby v rámci sociálnych skupín. Títo ľudia žijú radšej oddelene, či až prehnane nezávisle a odmietajú podporu rodiny, priateľov alebo skupiny. Cédrové drevo nám pomáha pocítiť spolupatričnosť a pomáha nám v procese otvorenia srdca, aby sme boli schopní prijímať lásku a podporu od druhých ľudí.  Podporuje človeka v tom, aby už nebol sám, že život je spoluzdielateľná skúsenosť.

Keď máte pocit, že potrebujete upokojujúcu vzpruhu, vaším riešením je Adaptiv. Majte zmes Adaptiv poruke, aby vám pomohla upokojiť sa v novom prostredí alebo situáciách. Levanduľa, magnólia, neroli a ambrovník majú upokojujúce účinky a divoký pomaranč a mäta klasnatá povzbudzujú a povznášajú. Okrem toho copaiba a rozmarín pomáhajú upokojiť vystupňované emócie. Ak sa cítite unavený alebo nepokojný, nerozhodný alebo podráždený, zmes Adaptiv je nástroj, ktorý dokáže pomôcť telu a mysli zostať v rovnováhe.

2. Zmes Adaptiv

Hlavné účinky :

• Pomáha povzniesť náladu
• Ako doplnok efektívnej práce a štúdia
• Zvyšuje pocity pokoja
• Prináša úľavu a povznáša
• Upokojujúca a uvoľňujúca aróma

Obsahuje

oleje z kôry divokého pomaranča, levandule, copaiby, mäty klasnatej, magnólie, rozmarínu, neroli a sladkého drievka

3.Copaiba 

Kopaibovy esenciálny olej pochádza zo živice stromu kopaiva a používa sa v tradičných medicínskych postupoch brazílskych domorodcov. Olej má široké uplatnenie v kozmetických výrobkoch a parfémoch. Má antioxidačné vlastnosti. Podporuje čistú a hebkú pokožku. Redukuje výskyt nedostatkov.

Je obzvlášť vhodný v kombinácií s citrusovými olejmi, ale výborné sa hodí aj s olejmi ako Levanduľa, Čierne korenie, Kadidlo, Klinček, Grapefruit, Citrón, Lemongrass, Ylang ylang, Cypress a Eukalyptus.

Tento esenciálny olej nám môže pomôcť nachádzať v živote hlbší zmysel a pomáha odkrývať nevyriešenú bolesť ukrytú v srdci, mysli i tele. Pomáha proti negatívnym emóciám, ako sú hanba, vina, ľútosť, seba odsudzovanie, pocit nehodnosti, na potláčané emócie a rebelovanie proti všetkému. Pomôže nám prinášať na svetlo pozitívne emócie, ako sú pocit sebahodnoty, sebauvedomenia, jasnosti, odpustenia, redefinície samého seba a zmysluplnej existencie.

V prípade, že si pripravená, alebo potrebuješ viac informácii o lekárničke, kontaktuj nás na našom Instagrame @thewaveofreality, alebo na email info@thewaveofterra.sk a radi ti so všetkým pomôžeme!