Sme Daniel, Vanes a máme dcérku Elizabeth.

Už mnoho rokov sa snažíme počúvať svoje telo a zameriavame sa na veci, ktoré mu prospievajú. Postupne sme prešli na život bez chémie. Snažíme sa ísť prírodnou cestou vo všetkom čo sa dá, počnúc našim zdravím, psychikou až po našu domácnosť.

Keď sa nám v roku 2018 narodila naša dcérka ELizabeth, ešte viac sme si začali uvedomovať, aké dôležité je hľadať alternatívne riešenia, pokiaľ jej chceme zabezpečiť naozaj pevné zdravie. V dnešnej dobe sa slovo ,,alternatíva´´ používa ako niečo druhoradé, avšak kedysi ľudia fungovali hlavne na týchto ,,alternatívnych´´ prírodných riešeniach. Boli viac spojení s prírodou, sami so sebou a aj s planétou.

Našťastie sa ľudia prebúdzajú. Čím ďalej viac si uvedomujú, aký dopad má chémia v potravinách, v liekoch, v kozmetike a v čistiacich prostriedkoch na ich zdravie a práve preto sa čím ďalej viac ľudí navracia k pôvodným-prírodným riešeniam. A preto si tu aj ty 🙂 .

A práve preto aj my pracujeme s esenciálnymi olejmi Doterra.

Tieto oleje používame už niekoľko rokov a nedáme na ne dopustiť, pretože nám neskutočne pomáhajú pri podpore nášho zdravia, ako aj pri riešení mnohých problémov týkajúcich sa fyzického aj emočného tela. Sú to veľmi cenné poklady a myslím, že minimálne základné sadu- Rodinnú lekárničku s difuzérom by mal mať doma každý.

Rodinná lekárnička - esenciálne oleje doterra

Ďalšou našou spoločnou záľubou je podnikanie a teda práca, kde môžeme byť sami sebe pánmi, kde máme časovú a finančnú flexibilitu, kde môžeme byť kreatívni, kde budujeme skvelú komunitu podobne nastavených ľudí a pomáhame im na ceste k naplneniu ich snov vďaka podnikaniu s Doterrou.

Pokiaľ aj teba zaujíma Doterra biznis príležitosť.

Pre viac inšpirácie z nášho života a podnikania sledujte naše sociálne siete