fbpx

Emócie majú moc ovplyvňovať to, ako vnímame svet – či už v dobrom alebo zlom. Hovorí sa, že máme kontrolu nad svojimi reakciami, a napriek tomu sa to uprostred vypätia emócií môže zdať ako nedosiahnuteľná vec.

Napriek tomu je možné ovplyvňovať naše emócie pozitívnejším smerom a byť manažérom svojej vlastnej nálady. Ak nám neveríte, stačí vyskúšať oleje s emočnej sady ako napríklad Forgive, Cheer, Consol, Passion, Motivate a Peace. Dnes si povieme o dvoch znich,

Peace Touch

Táto zmes upokojujúcich látok spojená s vôňami kvetinových a mätových olejov nám dáva príležitosť otvoriť sa možnostiam a emóciám ďaleko od starosti. Boli sme tam takmer všetci – prebdené noci a zdanlivo nekonečný nepokoj. Všetci však potrebujeme pokoj a mier, aby sme sa cítili bezpečne a kráčali dopredu. Tu sa môže hodiť zmes doTERRA Peace Touch.

Používajte večer pred spaním, aby ste udržali úzkostné pocity na uzde. Natrite si počas meditácie malé množstvo na čelo, aby ste skutočne cítili všetky výhody, ktoré so sebou prináša čistá myseľ.

Táto jedinečná zmes zďaleka nie je užitočná iba pre nervóznych dospelých, je vynikajúca, ak chcete upokojiť rozrušené dieťa. Jednoducho aplikujte malé množstvo dieťaťu na chodidlá.

Ktoré zložky majú také silné účinky?

Mierová zmes obsahuje oleje Clary Sage, Frankincense, Labdanum Twig Absolute, Levanduľu, Majoránku, bylinu Spearmint, koreň vetiveru a kvet Ylang Ylang. Potom sa na jemné zriedenie tejto zmesi použije frakcionovaný kokosový olej.

Motivate Touch

Ak máte ustarostené pocity pod kontrolou a cítite sa viac sústredení a vo svojom strede, môžete pokračovať v prívale pozitívnej energii pomocou doTERRA Motivate Touch. Obzvlášť pre tých, ktorí sa cítia zaseknutí alebo uviaznutí v pesimizme, môže táto zmes povzbudeniť a pomôcť inšpirovať nás pri hľadaní nových ciest.

Dokončíte to, čo ste začali. Motivate pri práci vás skvele nakopne a bude dokonalým spoločníkom pri tak produktivnom dni.

Upracte svoje pocity z minulých neúspechov a použite doTERRA Motivujúcu zmes, aplikujte na pulzné body a tak zatočte s negatívnymi myšlienkam a pochybnosťami.

Zložky v Motivate sú Basil Herb, Clementine Peel, Coriander Seed, Melissa Leaf, Peppermint Plant, Rosemary Leaf, Vanilla Bean Absolute a Yuzu Peel. Mnohé z týchto olejov vám pomôžu dostať sa do pozitívnejšieho myslenia vďaka monoterpénom a monoterpénovým alkoholom, ktoré majú, a o ktorých je známe, že zlepšujú vašu náladu a tonizujú pokožku.