Nech je zdravie Vás a Vašej rodiny vo vašich rukách

Na zdravotníctvo sa na Slovensku ročne minie 5,6 mld. eur a každým rokom toto číslo porastie o 319 miliónov eur. Máte pocit, že je naša spoločnosť rok čo rok zdravšia? Dovolím si odpovedať za vás, NIE. Čím ďalej tým viac vyskytujúcich sa autoimunitných ochorení, alergií, migrén, tráviacich ťažkostí, kožných problémov. A o emočnom zdraví ani nehovorím. Každý rok sa na depresiu začína liečiť 15 tisíc nových pacientov. NIE, naša spoločnosť vôbec nie je zdravá a ani ku tomu zrejme nijako nesmeruje.

Aj my sme boli rodina, v ktorej sa nachádzal vyhradený šuflík na všetky lieky sveta. Pri akútnom probléme sme siahli po nejakej pilulke z chemickej továrne a dúfali, že sa tým všetko vyrieši. A ak to náhodou nezabralo, čakal nás výlet do čakárne u lekára, kde bol poradovník dlhší než zhrnutie obsahu knihy Harry Potter. A následne po jeho návšteve ďalšia čakačka v lekárni na liek, ktorého zoznam vedľajších účinkov nechceš radšej ani vidieť. A výsledok ? Boli sme vďaka tomu zdravší a spokojnejší? Ani náhodou. Problém sa len udupal a ukázal sa niekde inde. A takýto kolobeh pokračoval, pokým  nám do cesty neprišla doTERRA.

Čo sú to esenciálne oleje Doterra?

Ak ste už niekedy dostali ružu, prešli sa po levanduľovom poli alebo privoňali k čerstvo nakrájanej mäte, zakúsili ste aromatické vlastnosti esenciálnych olejov.

Esenciálne oleje môžu zlepšiť náladu, upokojiť zmysly, môžeme vďaka nim efektívne riešiť mnohé ťažkosti. Možnosti esenciálnych olejov však prekračujú ich voňavé čaro. Dokážeme vďaka nim riešiť naše fyzické a emočné zdravie.

V roku 2008 vznikla v Utahu, USA spoločnosť doTERRA s víziou produkcie esenciálnych olejov najvyššej kvality. Obrovský záujem o jej oleje a 100% prírodné riešenia, ktoré sú bezpečné, účinné a cenovo dostupné umožnil meniť podmienky života v desiatkách krajín celého sveta nielen tam, kde ľudia oleje používajú v domácnostiach, ale aj tam, kde sú pestované zdroje rastlinného materiálu.

naaranžované esenciálne oleje doterra

Esenciálne oleje doTERRA sú 100% prírodné a spĺňajú kritériá najvyššej terapeutickej triedy. Poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne látky alebo umelé zložky, ktoré by mohli spôsobiť akékoľvek neželané vedľajšie účinky na ľudské telo. Pri získavaní rastlinného materiálu doTERRA prísne dbá na čistotu pôdy, kde sa rastliny pestujú, na skúsenosti svojich dodávateľov, ktorí si uvedomujú dôležitosť maximálneho využitia potenciálu rastlín a optimálne nastavenie destilačného procesu, ktorý zabezpečuje zachovanie maxima účinných látok. Toto všetko potvrdzuje CPTG certifikát.

Ak Vás zaujíma prečo je práve doTERRA top prírodné a bezpečné riešenie, pozrite si toto krátke video.

esenciálne oleje doterra s kryštálom
logo doterra

Používaním doTERRA esenciálnych olejov získate výnimočnú schopnosť byť sami sebe doktorom a teda prevziať za svoje zdravie a zdravie vašej rodiny plnú zodpovednosť.

Stiahnúť e-book 100 využití 10-tich olejov zDARma

Esenciálne oleje nie sú len nejakými ,,prírodnými”, či ,,alternatívnymi” produktami. Je to PRÍRODA v jej najsilnejšej podobe.

Aby ste si reálne vedeli predstaviť tú silu, 1 KVAPKA oleja obsahuje také množstvo mäty, ako keby ste vypili 28 ŠÁLOK mätového čaju. Na Levanduľový olej potrebujeme 7 kg levandule a na výrobu Doterra Citrónového esenciálneho oleja sa spotrebuje až 75 ks citrónov!

Prečo teda nepoužiť len samotnú rastlinu a v čom sú doTERRA oleje iné ako ostatné?

Pretože esenciálny olej je 50 až 70 kráť účinnejší ako samotná rastlina. A keďže nám ide o kvalitu a silu, je voľba jasná, Doterra oleje najvyššej testovanej triedy CPTG – Úžasný výdobytok modernej doby a extrémne praktický produkt, vďaka ktorému môžeme byť spojení s prírodou a používať ju na vlastnom tele neuveriteľne jednoducho a efektívne. Čo ste možno nevedeli je, že akýkoľvek esenciálny olejv obchodoch sa podľa legislatívy môže označovať ako 100%-ný už v prípade, že obsahuje aspoň 5% esenciálneho oleja! Šialené nie? Väščina dostupných olejov na trhu v skutočnosti NIE JE prírodných.

Prečo si zvoliť doTERRA a nie inú značku?

Aké výhody získame používaním esenciálnych olejov?

Stiahnúť e-book 100 využití 10-tich olejov zDARma
 • Účinná prevencia
 • Lepší spánok
 • Zdravé telo a myseľ
 • Ušetrenie času a peňazí na zdravie
 • Zvýšenie kvality života sebe a svojej rodine
 • Menej stresu
 • Voňavá domácnosť
 • Život bez škodlivej chémie

3 spôsoby použitia olejov

1. Aromaticky

esenciálne oleje je možné inhalovať (napr. rozotrieť kvapku oleja na rukách, priložiť obe ruky k nosu) a vdychovať alebo rozptýliť vďaka difúzoru pričom sa nám účinné látky z olejov dostanú cez sliznice priamo do krvi a do celého obehu.

Oleje nás vďaka tomu liečia,

 • Ovplyvňujú náladu
 • Čistia prostredie
 • Podporujú imunitný systém
 • Podporujú spánok
 • Čistia dýchacie cesty
 • Krásne prevoniavajú priestor

2. Masážne

Aplikujeme priamo na kožu, zdriedené s ďalším rastlinným olejom (kokosový, avokádový,…). Týmto spôsobom riešime nie len povrchové problémy, ale aj tie vnútro-telové, keďže sa EO cez kožu dostávajú okamžite do celého krvného obehu.

3. Vnútorné

Väčšinu z dōTERRA esenciálnych olejov Čistej certifikovanej terapeutickej triedy (CPTG) je možné ich použiť aj vnútorne a to:

 • V prázdnej kapsuli zriedené s rastlinným olejom
 • Pod jazyk (niektoré)
 • V pohári vody, džúsu (niektoré)
 • Na lyžičke s medom

Prečítajte si viac ako 100 recenzií vo vybraných stories na našom Instagrame.

Cenová dostupnosť

Znázornime si názorný príklad cenovej dostupnosti olejov pri zápale stredného ucha.

Obvyklé riešenie: Riešenie s esenciálnymi olejmi DoTerra:
návšteva lekára 2 € 1 kv Levanduľa 0,08 €
PN minimálne 10 dní (-50 % platu) 100 € 1 kv Čajovník 0,09 €
Výber receptu 1 € 1 kv Bazalka 0,08 €
Spolu 103 € Spolu 0,25 €
Výsledok? Výsledok?
Zbytočne dlhé obdobie bolesti dieťaťa. Dieťa pekne zaspí.
Nepohoda v rodine. Ráno si už nepamätá nepohodu.

DoTerra oleje sú nie len účinné ale z dlhodobého hľadiska cenovo dostupné, keďže vám na riešenie problému postačí len pár kvapiek. Je to investícia na dlhé obdobie!

S akým balíkom začať?

Malá rodinná lekárnička

Malá rodinná lekárnička obsahuje 10 ZÁKLADNÝCH ESENCIÁLNYCH OLEJOV v 5 ml forme+Difuzér Petal. Obsiahnuté oleje sú veľmi všestranné a každý z nich má desiatky využití v riešení rôznych problémov ako u dospelých, tak aj u detí. Už viac nemusíte bežať do lekárne kvôli bežným problémom ako napríklad chrípka, prechladnutie, alergie, tráviace ťažkosti, kožné problémy, bolesti hlavy, bolesti svalov, teplota, menštruačné ťažkosti a tak ďalej…

Malá rodinná lekárnička obsahuje týchto 10 esenciálnych olejov a zmesí:

 • Levanduľa
 • Mäta prieporná
 • Oregáno
 • Citrón
 • Kadidlo
 • Čajovník

Zmesi olejov:

 • Zmes na trávenie ZenGest (skladá sa z olejov: zázvor, mäta, palina, fenikel, koriander, aníz, rasca)
 • Zmes na dýchanie Air (zloženie: Peppermint,Eukalyptus,Tea tree, Citrón, Ravensara, Kardamón)
 • Zmes na úľavu DeepBlue 5ml (Zloženie: gaultéria indiánska , Gáfor, Rumanček pravý, Marocký rumanček, Peppermint, Helichrysum, Osmanthus)
 • Ochranná zmes OnGuard (zloženie: divoký pomaranč, klinček,Škorica,Eukalyptus,Rozmarín)

Difuzér rozbíja esenciálne oleje na maličké čiastočky, ktoré vďaka pare vdychujeme a tým sa nám účinné látky z olejov dostávajú cez sliznice veľmi rýchlo priamo do krvi a do celého obehu, kde už robia svoju prácu.

Difuzér zabezpečuje kvalitný spánok,  podporuje imunity, čistí vzduch a dýchacie cesty a podporuje dobrú náladu.

 

Cena balíčka vrátane poštovného je 187,15 EUR.

 

Pozri si 30-minútový webinár v uzavretej skupine na Facebooku kde rozprávame o využívaní týchto 10 tich základných esenciálnych olejov. Prístup získaš po vyplnení vstupných otázok.

Získať prístup na Webinár

TOP VOĽBA

Veľká rodinná lekárnička je výhodný balíček, ktorý odporúčame každému, kto sa túži vydať na túto krásnu voňavú cestu prírodných riešení! Je to úžasná sada, ktorú by mal mať podľa nás doma naozaj každý.

Veľká rodinná lekárnička obsahuje 10 ZÁKLADNÝCH ESENCIÁLNYCH OLEJOV v 15 ml forme, ktoré sú veľmi všestranné a každý z nich má desiatky využití v riešení rôznych problémov ako u dospelých, tak aj u detí. Už viac nemusíte bežať do lekárne kvôli bežným problémom ako napríklad chrípka, prechladnutie, alergie, tráviace ťažkosti, kožné problémy, bolesti hlavy, bolesti svalov, teplota, menštruačné ťažkosti a tak ďalej…

 

Veľká rodinná lekárnička obsahuje týchto 10 esenciálnych olejov a zmesí:

 • Levanduľa
 • Mäta prieporná
 • Oregáno
 • Citrón
 • Kadidlo
 • Čajovník
Rodinná lekárnička - esenciálne oleje doterra

Zmesi olejov:

 • Zmes na trávenie ZenGest (skladá sa z olejov: zázvor, mäta, palina, fenikel, koriander, aníz, rasca)
 • Zmes na dýchanie Air (zloženie: Peppermint,Eukalyptus,Tea tree, Citrón, Ravensara, Kardamón)
 • Zmes na úľavu DeepBlue 5ml (Zloženie: gaultéria indiánska , Gáfor, Rumanček pravý, Marocký rumanček, Peppermint, Helichrysum, Osmanthus)
 • Ochranná zmes OnGuard (zloženie: divoký pomaranč, klinček,Škorica,Eukalyptus,Rozmarín)

Väčšina ľudí si radšej volí veľkú lekárničku z dôvodu, že je k nej difuzér zadarmo, ktorý veľmi odporúčame, pretože difuzér rozbíja esenciálne oleje na maličké čiastočky, ktoré vďaka pare vdychujeme a tým sa nám účinné látky z olejov dostávajú cez sliznice veľmi rýchlo priamo do krvi a do celého obehu, kde už robia svoju prácu. Difuzér zabezpečuje kvalitný spánok,  podporuje imunity, čistí vzduch a dýchacie cesty a podporuje dobrú náladu.

Navyše je vo veľkej rodinnej lekárničke v porovnaní s malou lekárničkou trojnásobné množstvo olejov, ale cena nie je trojnásobná!

Veľká rodinná lekárnička je jednoznačne najmúdrejšia voľba, keďže pri nej máte najväčšiu cenovú úsporu.

Celková cena olejov a difuzéra je 355,40 €

Cena za ktorú balík získaš vďaka svojmu členstvu je len 278,40 € vrátane poštovného a brožúry. Tvoja úspora je až 77 €.

 

Pozri si 30-minútový webinár v uzavretej skupine na Facebooku kde rozprávame o využívaní týchto 10 tich základných esenciálnych olejov. Prístup získaš po vyplnení vstupných otázok.

Získať prístup na Webinár

AROMATOUCH

Masážna sada AromaTouch obsahuje 5 ml oleje:

 • Zmes Balance (zmes z esenciálnych olejov zo smrekového ihličia, ravensary, kadidla, kvetov z modrého vratiča a modrej kamilky v základe frakcionovaného kokosového oleja)
 • Levanduľa
 • Čajovník
 • Zmes On Guard (zloženie: divoký pomaranč, klinček,Škorica,Eukalyptus,Rozmarín)
 • Zmes AromaTouch  (cyprusový list,mäta pieporná,majoránkový list, bazalkový list,grapefruitová kôra,levanduľa)
 • Zmes Deep Blue 5ml (Zloženie: gaultéria indiánska , Gáfor, Rumanček pravý, Marocký rumanček, Peppermint, Helichrysum, Osmanthus)
 • Divoký pomaranč
 • Mäta prieporná
 • Frakciovaný kokosový olej
 • Difuzér

CENA BALÍČKA VRÁTANE POŠTOVNÉHO: 186,40 €

doterra aromatouch - esenciálne oleje

BALÍK PRÍRODNÝCH RIEŠENÍ

Balík Prírodných riešení je ďalší obľúbený balík, pre ľudí, ktorí chcú svoje zdravie riešiť komplet prírodnou cestou a zaujímajú ich nie len Doterra oleje, ale aj kvalitné prírodné doplnky výživy ako vitamíny, minerály, omega kyseliny, probiotiká a kopec ďalších výnimočných produktov! Čítaj pozorne!

Balík Obsahuje:

 • 15ml Kadidlo
 • 15ml Lavender
 • 15ml Lemon
 •  15ml Tea Tree
 • 15ml Peppermint
 • 15ml Wild Orange
 •  15ml AromaTouch
 • 15ml uzemňujúca zmes Balance
 • 15ml Air
 • 15ml Zengest
 • 15ml OnGuard
 • 10ml zmes proti napätiu PastTense
 • 15ml zmes na upokojenie Serenity
 • On Guard guľôčky
 • Peppemint guľôčky
 • OnGuard zubná pasta
 •  penivé mydlo OnGuard +2 nádobky
 • Onguard+ kapsule
 • Balík celoživotnej vitality (vitamíny, minerály, Omega kyseliny, bunková výživa)
 • Enzýmy TerraZyme
 •  DeepBlue krém
 • frakcionovaný kokosový olej
 • Lumo difúzer
 • drevený BOX na oleje
 • Ari tyčinka
 • Krém Correct-X
 • Probiotiká Pb Assist+
 • šampón a kondicionér
 • brožúra
balík prírodných riešení doterra

Waaau riadny zoznam čo? To proste musíš mať! Najlepšie na tom je, že reálna cena týchto produktov je 817,15 €.

A za akú cenu ich získaš ty, vďaka balíku? len za 690,40 € ! Ušetríš až 126,75 €

DETSKÁ SADA

Detská sada je balík určený rodičom, ktorí už majú doma Rodinnú lekárničku, alebo Balík prírodných riešení a túžia po praktických olejoch pre svoje detičky.

V detskej kolekcii doTERRA sú oleje navrhnuté a nariedené tak, aby boli okamžite použiteľné a bezpečné aj pre Ľudí s citlivou pokožkou a malé deti. Tieto esenciálne oleje sú špeciálne vyvinuté pre rozvoj mysle, tela a emócií a vyznačujú sa jedinečnými kombináciami terapeuticky vyvážených, ktoré poskytujú silné výhody a zároveň sú šetrné k jemnej pokožke.

Kolekcia obsahuje 7 jedinečných zmesí vo fľaške s guličkou:

 • Thinker – myslenie
 • Calmer – upokojenie
 • Stronger – sila, imunita
 • Rescuer – záchrana
 • Steady – sústredenie
 • Brave – odvaha
 • Tamer – trávenie

Ku každej fľaške je farebný vrchnák s karabinkou. Všetky fľaštičky sú v praktickej kapsičke. Zmesi z detskej sady nie je možné kvapkať do difuzéra, aplikujú sa len na pokožku.

CENA BALÍČKA vrátane poštovného je 147,40 €

detská sada esenciálnych olejov doterra

Pozor, hneď ako si vyberieš svoj balíček získaš vďaka nemu navyše zdarma vlastné DOTERRA ČLENSTVO!

Čo ZÍSKAŠ vďaka členstvu?

 • Žiadne záväzky, či nutnosť pravidelných objednávok
 • Najkvalitnejšiu podporu fyzického a psychického zdravia
 • Čisté certifikované Esenciálne oleje a produkty, ktoré vydržia dlhú dobu
 • Zľavu 25 % na všetky produkty!
 • Prístup k vzácnym informáciám a materiálom, v našej uzavretej FB skupinke, aby ste vedeli každý jeden olej čo najefektívnejšie využívať
 • Prístup k skvelým videám, užitočným prednáškam a webinárom na rôzne zaujímavé témy týkajúce sa zdravia a esenciálnych olejov, ktoré riešia zdravie do hĺbky, nie len povrchovo
 • Našu nekončiacu podporu a pomoc pri všetkých Vašich otázkach
 • Individuálny prístup
 • Možnosť čerpať výhody, bonusy a získavať DARČEKY z vernostného programu Doterra
 • Hodnotný uvítací balíček

Tak čo, ideš do toho? Nemáš čo stratiť, no za to máš čo ZÍSKAŤ!

Ako získaš balík a vlastné členstvo? Jednoducho! Stačí vyplniť nasledujúci formulár. Vytvoríme ti Doterra členstvo, na e-mail ti príde faktúra a údaje k platbe. Obratom ťa kontaktujeme a poskytneme Ti prístup do našej komunity-uzavretej skupiny na Facebooku. Nečakaj viac na ,,tú správnu chvíľu´´ a staň sa odborníkom na svoje zdravie!

Napíšte nám

  Označte jeden alebo viac balíkov, o ktoré máte záujem.
close

Zadaj svoj e-mail a získaj zDARma e-book 100 využití 10 tich základných esenciálnych olejov.

Neposielame žiadny spam! Iba užitočné informácie.