fbpx

Podnikanie s Doterrou je krásny spôsob, vďaka ktorému konečne vypadneš zo svojho stereotypu. Podnikanie s Doterrou milujem hlavne kvôli tomu, že vidím ako ženy ožívajú, keď sa zrazu dostanú do skupiny, v ktorej nájdu silnú podporu. Silnú podporu nie len v oblasti podnikania, ale aj v oblasti vlastného osobnostného a duševného rastu.

Ľudia často žijú v začarovanom kruhu, z ktorého by sa aj chceli dostať von, no nevedia ako na to. Alebo by sa jednoducho chceli posunúť ďalej…

  • Či už chodíš do práce, ktorá ťa nebaví a nevieš s čím by si podnikala.
  • Alebo si mama na materskej a aj keď miluješ svoje deti najviac na svete, občas ti ide na nervy kolotoč varenia, upratovania, starania sa o domácnosť, atď. a cítiš, že by si sa potrebovala v niečom realizovať a tvoriť.
  • Alebo možno máš svoje vlastné podnikanie, ktoré ti ale berie príliš veľa času. Alebo naopak-možno máš k dispozícii ešte pár hodín denne navyše, ktoré chceš investovať na diverzifikáciu toku tvojho príjmu.
  • Alebo si žena, ktorá už má vybudovanú vlastnú komunitu na sociálnych sieťach a chcela by si týmto výborným spôsobom zužitkovať roky budovania svojich sociálnych sietí.

Vo všetkých týchto prípadoch je dostupná krásna možnosť – sieťový marketing 

  • Podnikanie, kde nie je treba investovať 8, ani 5 hodín denne. 
  • Podnikanie, kde nemusíš špekulovať nad produktom, pretože je už vymyslený a je dokonalý-životy meniaci! 
  • Podnikanie, kde nemáš náklady na tovar, na prenájom priestorov, na zamestnancov a podobne. 
  • Podnikanie, kde nemusíš nikam chodiť.
  • A hlavne podnikanie, kde máš zabezpečené vzdelávanie a neustálu pomoc a podporu nás a nášho tímu. 

Akožeee čo je viac? Skysnúť 40 rokov v zamestnaní, ktoré ma čerpá, alebo investovať aktívnych 5 rokov do budovania vlastného slobodného online podnikania? Za mňa je odpoveď jasná. A za teba ? 

Možno si aj hovoríš, že: ,,Ánooo, to bude presne pre mňa!” … Ale nemusí to byť tak. Toto podnikanie nie je pre každého a úspech zožnú ženy, ktoré neustále pracujú na svojich vlastnostiach a schopnostiach, ktoré sú pre toto podnikanie potrebné. 

Rozpísala som ich na tejto fotke.

Ak si sa v mnohých bodoch našla, a na ostatných máš chuť zamakať, neviem na čo ešte čakáš! Hybaj zmeniť svoj život tak krásnym spôsobom, akým si zatiaľ ešte ani nevieš predstaviť 

Tešíme sa na teba !