fbpx

Ak dodržiavame zdravý životný štýl so správnym výberom jedál a nápojov, udržiavame dobrú úroveň fyzickej aktivity a dbáme na dostatok spánku, stále sa môže stať, že aj tak ochorieme. A vtedy zistíme, že náš imunitný systém nie je taký silný, ako by sme si mohli myslieť.

Dobrou správou je, že existujú esenciálne oleje, ktoré nám môžu pomôcť posilniť imunitný systém, aby sme mohli zostať zdraví a aktívni po celý rok.

Liečivé vlastnosti esenciálnych olejov


Esenciálne oleje môžu uvoľniť neuveriteľné liečivé sily, ktoré sú prospešné pre našu myseľ aj telo. Či už ročné obdobia alebo ohlasované turné rôznych vírusov a chorôb nám dávajú dostatočný čas na to, aby sme sa na toto všetko pripravili a našu imunitu dostatočne podporili.

Esenciálne oleje môžu byť práve to, čo Vám vašu imunitu nakopne a kvalitne podporí. Ponúkajú nám bezpečnejší a prirodzenejší spôsob boja proti mnohým ochoreniam vrátane boja proti vírusom.

Vyskúšajte týchto 5 esenciálnych olejov, ktoré posilnia váš imunitný systém


Citrónový esenciálny olej


Citrónový esenciálny olej má detoxikačné účinky na organizmus a pri jeho každodennom používaní môžete pomôcť očistiť a vyčistiť telo a zbaviť ho škodlivých a toxických látok, ktoré sa v ňom môžu nachádzať.

Pridajte ráno niekoľko kvapiek do pohára s vodou, aby ste povzbudili imunitu a vyčistili organizmus.

Oreganový esenciálny olej

Tento esenciálny olej sa často považuje za najsilnejšie prírodné antibiotikum a je veľmi užitočný na posilnenie imunitného systému a dokonca na potlačenie žalúdočných chorôb a chrípky.

Niekoľko kvapiek oleja môžete vložiť do nosného oleja, ako je panenský kokosový olej, a natrieť si ho na chodidlá, aby ste predišli hroziacej nádche alebo chrípke.

Esenciálny olej z Kadidla


Kadidlo posilňuje imunitu a môže dokonca pomôcť vášmu telu produkovať viac bielych krviniek na posilnenie imunitného systému. Je to tiež protizápalový prostriedok, ktorý môže pomôcť pri iných problémoch týkajúcich sa zdravia žalúdka.

Eukalyptový esenciálny olej


Eukalyptový esenciálny olej môže pomôcť pri podpore zdravia horných dýchacích ciest a v boji proti silnému preťaženiu. Je skvelý, keď sa používa v horúcej sprche alebo v iných parných metódach, pretože sa zistilo, že má antibakteriálne vlastnosti, ktoré pomáhajú bojovať proti infekcii.

Zmes OnGuard

Patentovaná zmes z esenciálneho oleje z kôry divokého pomaranča, klinčeka, kôry škoricovníka, listu eukalyptu a kvetu rozmarínu. Táto zmes je vyskladaná práve najmä pre účinok na imunitný systém a pre svoje schopnosti zahubiť škodlivé baktérie, plesne a vírusy.

Ak naozaj chceme podporiť svoju imunitu bez nejakých vedľajších účinkov, prírodne, čisto a hlavne účinne, tak esenciálne oleje sú skvelou voľbou.

Zaujíma ťa táto prírodná cesta? Pozri si aktuálnu registračnú mesačnú ponuku.